RockWedding

Ви закохані у Рок – тож насолоджуйтесь!

Нам щастить із закоханими парами, бажаючими зробити власне весілля драйвовим і ексцентричним. Якщо ви бажаєте провести весілля у стилі рок-wedding, то ви не помилились, обравши нас!
Таке весілля – справжня рок-опера від початку й до кінця! Незвичайний одяг наречених та гостей декого навіть шокує. Байки рревуть та гаррчать, випереджуючи вітер. Фотосесія у старовинному замку – що може бути креативніше? And rock, rock, ROCK…

Замовляючи організацію весілля у нас, вам не потрібно хвилюватися та відволікатися на дрібниці. Що робимо ми:

  • Розробляємо унікальний сценарій і погоджуємо з вами
  • Визначаємо місце проведення, якщо потрібно бронюємо
  • Транспортуємо персонал та всі необхідні матеріали на місце
  • Замовляємо артистів та зірок
  • Здійснюємо повний технічний супровід (освітлення, звук, спецефекти)
  • Повністю адмініструємо та контролюємо проведення заходу.

Ми знаємо, як врахувати та передбачити усі нюанси. Це ніби артист на сцені – і музика, і освітлення, і все просто чудово. А за лаштунками – чорнова робота. Тож дозвольте зробити чернетку нам, а ви славно відгуляєте. Це взаємна вигода – у вас гарний настрій і чудові враження, незабутні спогади та збережені нерви. Ми скрупульозно і творчо робимо свою роботу й надалі вдосконалюємо нашу майстерність.

Ви граєте власну рок – виставу у супроводі Queen і Aerosmith, Scorpions і Оаsis, а ми, як то кажуть, від А до Я, будемо уважно, непомітно і делікатно супроводжувати вас у такий хвилюючий день!
Давайте проведемо #RockWedding разом!

Меню