Любов складається з однієї душі в двох тілах
Аристотель

Отже, Ви одружуєтесь!

Вітаємо! Ви звернулися саме туди! Якщо Вас цікавить організація яскравого креативного весілля, ми безумовно можемо відповісти на Ваші запитання і розвіяти всі можливі сумніви.

Ви ще не впевнені в якому ресторані будете святкувати, яка буде шоу програма та хто буде ведучим, а пазл ідеального весілля відмовляється складатися в чудову картинка… Проте дата заброньована і час біжить? Справжній святковий стрес для закоханих! З нашою командою професіоналів Ви можете будете впевненими, що свято буде особливим та індивідуальним!

Хоч підготовка до весілля настільки виснажлива як і бюрократична машина. Проте ми завжди будемо на Вашому боці! Можливо ви заблукали у всіх ідеях та тенденціях, і потрібно відшукати саме ваш індивідуальний стиль! Що ж,  дозвольте нам тримати Вас на правильному шляху і підготувати детальний план, розроблений спеціально для Вашого весілля.

Або у Вас все під контролем, але потрібен координатор. Ми будемо поряд, щоб допомогти і проконсультувати.

Організація весілля під ключ Житомир, Київ, Тернопіль

ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ ДЛЯ ВАС

Ми можемо допомогти на Вашому весіллі по-різному:

У будь-якому випадку, Ви отримаєте всю нашу увагу на передвесільній консультації.  Ми разом  створимо дизайн, стиль Вашого весілля, та розробимо відповідний графік великого дня. Ми працюємо тільки з профессіоналами, тому допоможемо підібрати найкращих фахівців у весільній сфері. Крім того, пам’ятайте, що ми любимо подорожувати і встигли показати себе у різних куточках України.

Весільна церемонія

Тепер, якщо Ви ще не визначилися
Детальніше про особливості весільної церемонії. Майте на увазі, що ви можете об’єднати всі запропоновані варіанти. Не соромтеся виражати свої бажання і отримувати розкіш, на яку Ви заслуговуєте!

Виїзна церемонія

Один з найпопулярніших варіантів в Україні – це виїзна церемонія. Це можливість дати волю своїй фантазії та створити власну казку! Ми допоможемо втілити будь-яке Ваше бажання, адже мрії повинні здійснюватися! Важливо мати на увазі, що виїзна церемонія потребує деяких заздалегідь підготованих документів. Нижче ви зможете знайти більш детальну інформацію про необхідну документацію.

Вінчання

Вінчання — один з тих церковних обрядів, який і дотепер відіграє важливу роль для молодят. Це незамінний обряд, який об’єднує двох закоханих в священному союзі. Для зручності молодят ми публікуємо весільний календар з датами, коли можна домовитись про вінчання в церкві на 2016 рік.

Повторні обітниці

Навіть через багато років Ви можете знову нагадати один одному про ваші почуття. Обміняйтеся своїми обітницями любові та знову відчуйте себе молодятами. Нагадайте один одному про кохання, яке ви поділяєте та отримайте символічний сертифікат вашого особливого моменту.

Нічого не знайдено.

Меню