Корпоративні заходи, Ведучі на корпоратив Житомир, Київ

Умілий керівник знає, як спрямувати  колектив не просто на роботу, а й дружню співпрацю і створення власної культури. Організація спільних корпоративних та ділових заходів – важлива складова успіху кожної  компанії. Адже будь-яке свято – вдалий привід для згуртування колективу.

Ну, а ми казкарі, які знають, що рівень проведення заходу то є досвід, помножений на креатив. Відкриємо наш головний секрет: ми прикладаємо усіх зусиль, щоб перевершити ваші очікування!

  • ВІДКРИТТЯ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЇ
  • ТІМБІЛДІНГ
  • КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС
  • ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КОМПАНІЇ
  • НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ

Відкриття та презентації

Урочисте відкриття компанії, презентація  бренду,  нових товарів чи послуг – надзвичайно важливий  момент для ділового іміджу та позиціонування організації. Певними кроками ми допоможемо вирішити проблеми лояльності клієнтів, переконати партнерів по бізнесу в стабільності вашої компанії. Для організації таких проектів застосовуємо унікальні сміливі рішення.

Тімбілдінг

Командоутворення – найбільш ефективний метод управління персоналом компанії, підвищення рівня особистої відповідальності кожного. Завдяки тімбілдінгу робітники стають справжньою командою однодумців. Спільна участь у ділових та спортивних іграх, тренінгах зближує, формує патріотів компанії. Колеги вчаться разом приймати рішення у складних ситуаціях, значно покращують комунікацію між собою.

Конференц-сервіс

Для будь-якої компанії проведення різноманітних форумів, конференцій, симпозіумів є невід’ємною частиною діяльності. Ці тематичні заходи ми організуємо так, щоб врахувати щонайменшу дрібницю та передбачити у сценарії важливі моменти. Професійний підхід та індивідуальне планування, врахування філософії компанії – основа успішного проведення заходів.

День народження компанії

З кожним днем ваша компанія зростає, розширюється. Пізнає світ, а світ пізнає вас. Це особливе свято, коли можна підвести підсумки, відзначити найкращих, спрямувати зусилля на нові висоти. Пригадати історію народження і знакові моменти. Разом весело провести цей чудовий день – адже ви всі іменинники!

Новорічний корпоратив

Скажіть, хіба знайдеться той,  хто не любить новорічних свят? В житті кожної людини це найкращі сподівання на майбутнє, щастя, радість та успіх. Ваш колектив відчує ті всі емоції та надії, вдячність керівництву компанії, ще більш перейметься патріотичним настроєм на святі, яке ми влаштуємо. Всі ваші примхи і забаганки ми з радістю втілимо у життя!

Меню